Παρουσίαση πασχαλινών λαμπάδων από τον Ορίζοντα στον σύλλογο πλατάνης
![Printer-friendly version Printer-friendly version](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Στο γραφείο του Πολιτιστικού Συλλόγου Πλατάνης, το Σάββατο 20 Απριλίου και ώρα 4μ.μ έως 6 μ.μ. κατά την διάρκεια λειτουργίας των δραστηριοτήτων του συλλόγου, θα γίνει η παρουσίαση των πασχαλινών λαμπάδων των Α.με.Α ΄΄Ορίζοντας΄΄.
Ο Πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Πλατάνης |
Η Γραμματέας του Πολιτιστικού Συλλόγου Πλατάνης |
|
|
|
|
Αντώνης Μπουρδάνης |
Χρυσή Σαμάνδη |