Ημερίδα με θέμα τη γονεϊκότητα στην Έδεσσα

Το να είσαι γονέας δεν είναι ιδιότητα, είναι ικανότητα!
goneamera_programmaa4_karagiorgou.jpg

Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών English Center Καραγιώργου Μαρινέλα, μέλος του Δικτύου Κέντρων Ξένων Γλωσσών QLS, διοργανώνει το Σάββατο 13 Απριλίου 2013 στις 5.15 μ.μ., στο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Έδεσσας, ημερίδα αφιερωμένη στη γονεϊκότητα, με ελεύθερη είσοδο για όλους.

ΠΟΤΕ: Σάββατο 13 Απριλίου 2013, 5.15μμ-8.30μμ

ΠΟΥ: Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Έδεσσας, Περδίκα 1 & Καπετάν Γαρέφη,

για κρατήσεις θέσεων καλέστε στο 23810-21011 (περιορισμένες θέσεις)

ΘΕΜΑΤΑ : Η θεματολογία θα ξεκινάει από τις σχέσεις γονέων - παιδιών και θα καταλήγει σε πρακτικούς τρόπους με τους οποίους μπορούμε να αντιμετωπίσουμε τους σύγχρονους προβληματισμούς της καθημερινότητας. Οι παρευρισκόμενοι γονείς θα έχουν την ευκαιρία να συμμετέχουν με ουσιαστικό τρόπο στις διεργασίες της ημερίδας, διατυπώνοντας ερωτήματα, απορίες και απόψεις που θα τους κάνουν να δουν την επόμενη μέρα της ζωής τους με μεγαλύτερη αισιοδοξία και σιγουριά.

Στους συμμετέχοντες θα δοθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης της Ημερίδας.

Θα χαρούμε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας,

Διευθύντρια Σπουδών English Centre,

Μαρινέλα Καραγιώργου