Βασιλόπιτα Κοινότητας Έδεσσας
![Printer-friendly version Printer-friendly version](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Σε εορταστικό κλίμα και με διάθεση συνεργασίας, ο Πρόεδρος της Κοινότητας Έδεσσας κ. Πέτρος Γαλανός έκοψε την καθιερωμένη βασιλόπιτα, παρουσία των μελών του Συμβουλίου.
Τυχερή της φετινής χρονιάς αναδείχθηκε η Εύη Εμβολιάδου. Τα μέλη του Συμβουλίου της Κοινότητας Έδεσσας αντάλλαξαν ευχές για προσωπική υγεία και ευτυχία, αλλά και καλή συνεργασία και δημιουργικότητα για τη νέα χρονιά.