Πρόσκηση προς τα μέλη της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Έδεσσας

TΗΛΕΦ. 23813 50 782

FAX 23810 26594

Email Address dimitriadoul@edessa.gr

Σας προσκαλούμε να προσέλθετε στο Δημαρχείο Έδεσσας τη Δευτέρα 21 Ιουλίου 2014 και ώρα 14:00 για συνεδρίαση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.Εξέταση αιτήσεων για την υπαγωγή στη ρύθμιση του άρθρου 51 παρ. 3 του Ν.4257/2014.

2. Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών και κατάρτιση των Όρων Διακήρυξης για την "Προμήθεια Καυσίμων και λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Έδεσσας και των Νομικών του Προσώπων για το χρονικό διάστημα από 1-8-2014 μέχρι 31-7-2015 " .και συγκρότηση Επιτροπής για την διενέργεια της δημοπρασίας και την αξιολόγηση των προσφορών.

3.Επικύρωση πρακτικού διενέργειας πρόχειρου διαγωνισμού για την προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών των Νομικών Προσώπων του Δήμου (ΔΗ.Κ.Ε.Δ.Ε. & ΕΥ ΖΗΝ).

4.Σύνταξη έκθεσης Β΄ τριμήνου του έτους 2014 για την εκτέλεση του προϋπολογισμού και υποβολή της στο Δημοτικό Συμβούλιο.

Ο Πρόεδρος της

Οικονομικής Επιτροπής