Προς τα μέλη της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Έδεσσας

Σας προσκαλούμε να έρθετε στο Δημαρχείο Έδεσσας την Παρασκευή 30 Μαρτίου 2012 και ώρα 11.ΟΟ για συνεδρίαση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση έκδοσης εντάλματος προπληρωμής για την αγορά οικοπέδου στη συνοικία «ΒΑΡΟΣΙ».

2. Απαλλαγή υπολόγων και έγκριση απόδοσης λογαριασμού για την απόδοση προνοιακών επιδομάτων σύμφωνα με χρηματικά εντάλματα προπληρωμής.

3. Έγκριση έκδοσης εντάλματος προπληρωμής για την αντιμετώπιση δαπανών προνοιακών επιδομάτων (Ιανουαρίου – Φεβρουαρίου 2012).

4. Κατάρτιση όρων δημοπρασίας μίσθωσης του δημοτικού ακινήτου «Ψηλός Βράχος».

5. Έγκριση της σύστασης Επιτροπής Διαγωνισμού έργων του Δήμου Έδεσσας προϋπολογισμού μέχρι της 2ης τάξης ΜΕΕΠ (αρ. 21 του Ν. 3669/2008) για το έτος 2012.

6. Υποστήριξη στην εκτίμηση των απαιτούμενων ενεργειακών δεδομένων του Δήμου Έδεσσας.

7. Σύνταξη σχεδίου υλοποίησης και προετοιμασία φακέλου υποβολής στο πρόγραμμα «ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ».

8. Απόκρουση δικογράφων για την υπεράσπιση συμφερόντων του Δήμου.

9. Έγκριση δαπανών Παγίας Προκαταβολής.

Ο Πρόεδρος της

Οικονομικής Επιτροπής