Σας αρέσει ο νέος διαδικτυακός τόπος του Δήμου Έδεσσας;

Είναι κακοφτιαγμένος
39% (564 ψήφοι)
Σύνολο ψήφων: 1429

Δεν μπορω να γραφτώ. Πως το

Δεν μπορω να γραφτώ. Πως το εχεται φτιαξει ετσι! Δηλώνω email και δεν εχει να δηλωσω password? Τι γινεται? Και στα σχόλια εμφανίζονται κάτι άσχετα ενα σωρο! Φτιάξτε απλά πράγματα και μη το παιδεύεαι πολύ!

Ευχαριστούμε για την

Ευχαριστούμε για την παρατήρηση.

Παρακαλώ αφού ολοκληρώσετε την εγγραφή σας εκλέξτε τα email σας και ακολουθήστε την διαδικασία εγγραφής που περιγράφεται.

Νέος ιστότοπος Δήμου Έδεσσας

Ωραία η νέα σας προσπάθεια του νέου ιστότοπου αλλά θα μου επιτρέψετε μερικές παρατηρήσεις: Αυτό το χρώμα "μπορντό" στην αρχική σελίδα θα πρέπει να αντικατασταθεί με την εξαιρετική πολυθεματική φωτογραφία του προηγούμενου ιστότοπου. Είναι εξαιρετική και εντελώς αντιπροσωπευτική του δήμου Εδεσσας. Επίσης θα πρέπει το portal να γίνει πιο λειτουργικό και απλό, χωρίς να μπλέκονται πολλά στις εικόνες και χάνεται ο επισκέπτης. Τέλος καλό θα ήταν μια σύνδεση με το facebook ή το twitter έτσι ώστε να μαθαίνουμε τα νέα έγκαιρα και να υπάρχει μεγαλύτερη χρήση. Ευχαριστώ.