Προς όλους τους Αντιπροσώπους των κομμάτων στον Δήμο Έδεσσας

Προς

Όλους τους Αντιπροσώπους των κομμάτων στον Δήμο Έδεσσας

Σε εφαρμογή της αριθμ. 14486/11-4-2012 απόφασης του Υπουργού Εσωτερικών που μας κοινοποίησε η Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με το αριθμ. ττΠΚΜ 135005/2012 έγγραφό της, ενόψει διεξαγωγής των Βουλευτικών Εκλογών της 6ης Μαΐου 2012, σας προσκαλούμε σε σύσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 30 Απριλίου 2012 και ώρα 2 το μεσημέρι στο Δημαρχείο Έδεσσας (Γραφείο Δημάρχου), με θέμα «Καθορισμός τρόπου χρήσης των χώρων που διατίθενται κατά την προεκλογική περίοδο στα πολιτικά κόμματα και σε συνασπισμούς συνεργαζόμενων κομμάτων, για την προεκλογική προβολή τους και άλλων λεπτομερειών».

Ο Δήμαρχος Έδεσσας

Γιάννου Δημήτριος