Ο Δήμος Αναστασιάδης στην Έδεσσα

943321_682296681789457_1700526810_n.jpg

Ο Δήμος Αναστασιάδης γυρίζει επιλεγμένες πόλεις σε όλη την Ελλάδα με μία μίνι περιοδεία που ενθουσιάζει!
Με ένα πρόγραμμα που περιλαμβάνει τα τραγούδια από το νέο του άλμπουμ ΑΛΛΟΣ ΕΓΩ ("Με σένα πλάι μου", "Χτίσε μια γέφυρα", "Τώρα", "Ψέματα"), αλλά και παλαιότερες επιτυχίες ("Τάσεις Καταστροφής", "Αντίθετη Τροχιά", "Αν μʼ αγαπάς", "Σε κάθε τέλος και μια αρχή", "Εσύ", "Μια προσευχή για να ʽρθεις", "3 λάθη"), μας ταξιδεύει στις κρυφές του σκέψεις, στα αληθινά κομμάτια του εαυτού του αλλά και της παρέας του, που δεν είναι άλλη από όλους εμάς.
Ο Δήμος Αναστασιάδης ξεφεύγει από τις δεσμεύσεις και μας χαρίζει μοναδικές ερμηνείες του, ίσως τις καλύτερες που έχουμε ακούσει τα τελευταία χρόνια.
Ο νέος δημιουργός δεν επαναπαύτηκε στην επιτυχία των άλμπουμ του και τολμά να πειραματιστεί και να ρισκάρει τόσο στο επίπεδο της σύνθεσης, όσο και στο επίπεδο της live εμφάνισής του. Η μοναδική του ενέργεια διαπερνά σκηνή και κοινό. Αυτοσχεδιάζει, χορεύει, εξομολογείται, ερωτεύεται και παίρνοντας μας από το χέρι μας βάζει στην δική του μαγική τροχιά, υποσχόμενος συναυλίες που θα θυμόμαστε!
Συνδιοργάνωση:
"SOLDOUT" Lives & Events