Συγκέντρωση ιματισμού.

Από τον Πολιτιστικό Σύλλογο της Πλατάνης, σε συνεργασία με το Τοπικό Συμβούλιο Νέων Δήμου Έδεσσας

Ο Πολιτιστικός Σύλλογος της Πλατάνης, σε συνεργασία με το Τοπικό Συμβούλιο Νέων Δήμου Έδεσσας αναλαμβάνει την πρωτοβουλία για την συγκέντρωση ιματισμού και υποδημάτων, τα οποία στην διάρκεια των γιορτών προτίθεται να τα διαθέσει σε άπορες οικογένειες της περιοχής μας.

Όσοι από τους συνδημότες έχουν ρούχα και παπούτσια, σε καλή κατάσταση, τα οποία δεν χρειάζονται, μπορούν να τα δώσουν στον Σύλλογο, κατά το χρονικό διάστημα 1 έως 16 Δεκεμβρίου.

• Τις καθημερινές και εργάσιμες ώρες η παραλαβή θα γίνει στο γραφείο του Τοπικού Συμβουλίου Νέων Έδεσσας στο Δημαρχείο και

• Τα Σαββατοκύριακα στα γραφεία του Πολιτιστικού Συλλόγου Πλατάνης.

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2381022966 και 6980592084.

Επίσης, όσες οικογένειες επιθυμούν να λάβουν ιματισμό να το δηλώσουν στα παραπάνω τηλέφωνα.

Ο Πρόεδρος του

Πολιτιστικού Συλλόγου Πλατάνης