ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την επιλογή αναδόχου για το «ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΥΔΑΤΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΈΔΕΣΣΑΣ»

Υποβλήθηκε από admin στις Τετ., 19/09/2012 - 23:00

Η αποσφράγιση των προσφορών θα διενεργηθεί την 30/10/2012 και ώρα 11:00, στην έδρα του Δήμου Έδεσσας (Πλατεία Αιγών 1,Έδεσσα,  T.K 58200 Ισόγειο Δημοτικού Μεγάρου).

Κάθε ενδιαφερόμενος παρακαλείται να συμπληρώσει την συνημμένη Φόρμα Παραλλαβής της Διακήρυξης και να την στείλει με fax στο 23810 24444 , για να επικοινωνήσουμε μαζί σας σε περίπτωση που δοθούν τυχόν συμπληρωματικά στοιχεία ή διευκρινήσεις.

Αναφορικά με τα τεύχη δημοπράτησης του διαγωνισμού για την πράξη : «Ψηφιακό ταξίδι στις Υδάτινες διαδρομές της Ιστορίας & του Πολιτισμού του Δήμου Έδεσσας» θα θέλαμε να διευκρινίσουμε ότι:

Στο τεύχος Α της διακήρυξης στην περιγραφή της φάσης Β στον πίνακα εξοπλισμού ( σελ 59), η ζητούμενη ποσότητα για τα «Σύστημα Ηλεκτρονικού Εισιτηρίου και Κάρτας Επισκέπτη (pdas με υποστήριξη κάμερας και WIFI)» είναι τεμάχια 13.

Στο τεύχος Γ στον Πίνακα C 3.2.4 C3.2.4 PDA Ηλεκτρονικού Εισιτηρίου η ποσότητα που αναφέρεται ( εκ παραδρομής από τον προηγούμενο πίνακα) είναι 20 .

Η ποσότητα που είναι σωστή είναι: τεμάχια 13.

ΑρχείοΜέγεθος
07-skhedio_perilepses_prokeruxes_gia_elleniko_tupo.pdf107.82 KB